Askeri fabrikalara personel alımı

Askeri fabrikalara personel alımı

Yayınlanmış olan askeri alım ilanları ile beraber kamu personel alımı gerçekleştirilmesi maksadı ile askeri fabrika ve tersane işletmelerine personel alımı yapılacağı bildirildi.

Askeri fabrikalara personel alımı başvuru şartları


1.    Başvuru yapacakların üniversitelerin tercihen elektronik mühendisliği bölümü mezunu olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    Kişilerin askeri gemi inşa projelerinde deneyim sahibi olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

3.    Askeri iş ilanları için görev almak isteyenlerin kalite ve sonuç odaklı olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

4.    Bütün kamu personel alımı adaylarının yurt içi ve yurt dışı seyahat engellerinin olmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

5.    Yapılacak araştırmalar sonucu ASFAT’ ta çalışmalarına engel bir durumlarının olmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

6.    Lisans mezuniyeti en az 2,70 diploma puanlarının olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, YDS’den 70 ve üzeri puan almış olmaları gerekiyor.


Askeri fabrikalara personel alımı başvuru bilgileri


•    Askeri personel alımı son başvuru tarihi resmi olarak 27.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

ik@asfat.com.tr

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.