Kamu KPSS 60 puan en az ortaokul mezunu memur alımı

Kamu KPSS 60 puan en az ortaokul mezunu memur alımı

Kamu personel alımı ile birlikte KPSS 60 puan şartı ile Afyonkarahisar Özburun belediyesine kadrolu en az ortaokul mezunu memur alımı yapılacak.

Kamu ortaokul mezunu memur alımı başvuru şartları


1.    Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemiz http://www.ozburun.bel.tr/ internet adresinden temin edilecektir.

2.    Belediye personel alımı onuncu derece alımları için başvuracakların herhangi bir ortaöğretim kurumundan (Lise ve dengi okul) mezun olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

3.    Kadro derecesi 8 için başvuracakların Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Ortaöğretim 2020-KPSSP94 sınavına girmiş olmak ve belirtilen bu sınavlardan asgari KPSS puanını almış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    Lisans 2020-KPSSP3 sınavına girmiş olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6.    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

7.    Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Belediye memur alımı başvuru bilgileri


•    Kamu personel alımı son başvuru tarihi 26.01.2022 olarak açıklandı.

•    Başvurular aşağıda bulunan kurum adresine şahsen yapılacaktır.

•    Özburun Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Ulucami mah.Bolvadin Caddesi No: Özburun/Bolvadin/ AFYONKARAHİSAR

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.