Atatürk Üniversitesi 45 İşçi Alımı Yapıyor

Atatürk Üniversitesi 45 İşçi Alımı Yapıyor
Atatürk Üniversitesi 45 İşçi Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilan ile 23 temizlik görevlisi alınacaktır. Bu pozisyona başvurmak için en az ilköğretim mezunu olmak gerekir. KPSS şartı aranmayacaktır. 18-40 yaş aralığındaki kişiler alınacaktır. Kamudan yasaklı olmayan ve askerliğini yapmış adaylar alınacaktır.

22 güvenlik görevlisi alımı için bazı özel şartlar aranmaktadır. TC vatandaşı olan, 18-40 yaş aralığında bulunan, kamudan yasaklı olmayan, askerliğini yapmış, vardiyalı çalışma şekline uygun, güvenlik kimlik kartına sahip olan, ilanda yer alan eğitim şartlarını sağlayan adaylar başvuru yapabilecektir. 

Adaylar başvuru yaparken ilanda aranan şartları sağlamalıdır. Aksi takdirde personel alımının her aşamasında adayın başvurusu iptal edilecektir. Bu nedenle başvuru yapılmadan önce İşkur ilanı detaylı bir şekilde incelenmelidir.

Başvuru Usulü

İşçi alımı için ilanlar İşkur üzerinden yayınlanmıştır. Son başvuru günü 30 Aralık günü mesai bitimine kadardır. Başvurular İşkur’dan yapılacaktır. Elektronik olarak ya da bizzat İşkur il müdürlüklerine giderek başvuru yapılabilir. Başvurusu kabul edilen kişiler listelenecektir.

Listeye giren adaylar kuraya katılacaktır. Kurada kontenjan kadar asil ve yedek aday belirlenecektir. Bu adaylar sınav, mülakat aşamalarından sonra işe başlayabilecektir. Alınacak olan işçilerin çalışma adresi Atatürk Üniversitesi Erzurum olacaktır. Görevler rektörlükçe belirlenir. Son Başvuru Tarihi 30 Aralık 2019 olarak belirlendi.

Atatürk Üniversitesi 45 İşçi Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın