Aydın Belediyesi 18 ile 50 Yaş Arasında Teknisyeni Alımı

Aydın Belediyesi 18 ile 50 Yaş Arasında Teknisyeni Alımı

KPSS Şartsız ile birlikte kamu memur alımı ilanları ile Aydın Büyükşehir Belediyesi içerisinde görevlendirilmek için çevre sağlığı teknisyeni alımı yapılacaktır.

KPSS siz memur alımı ilanları için başvuru işlemleri düzenlemek isteyen vatandaşların 50 yaşından küçük olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri


•    Aydın teknisyen alımı son başvuru tarihi 11.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvurular şahsen kurum adresine yapılacaktır.

•    Ramazan Paşa Mahallesi İstiklal Caddesi No: 1 Efeler/Aydın

•    Telefon Bilgileri: 0 256 213 40 09


Başvuru Şartları


1.    Efeler belediyesi personel alımları için bütün adayların tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve TC vatandaşı olmaları gerekmekte.

2.    Kamu iş ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin 18 yaşı ile 50 yaş aralığında olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerekli eğitimi almış olmaları gerekmekte.

3.    Belediye işçi alımı için görevlendirilmek isteyenlerin Aydın il sınırları içinde oturuyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması gerekiyor.

4.    KPSS şartsız kamu personel alımı için başvuru işleminde bulunacakların Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve analitik düşünmeye ve hızlı bir şekilde problem çözme kabiliyetine sahip olmaları gerekmekte.

5.    Bütün başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin dosya işlerine önem vermesi ve bunu düzenli yapması ayrıca ekip çalışmasına uygun, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık olmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.