Bakan Selçuk Açıklama! “Sınavlar Ertelenecek mi?”

Bakan Selçuk Açıklama! “Sınavlar Ertelenecek mi?”
Bakan Selçuk Açıklama! “Sınavlar Ertelenecek mi?”
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Selçuk Bu gün yapmış olduğu açıklamalara göre 3 mayıs Yazılı sınavları göz önünde bulundurarak şu açıklamalarda bulundu “Bunların ertelenmesi gerekir bir şekilde yeniden bir tanzime ihtiyaç var denildiğinde gerekeni yaparız.”

Buna ek olarak Selçuk:

“Riskin düşük seviyede de olsa dikkate alınması gerektiğini eğitim bilimciler olarak kendi içimizde değerlendirip böyle yapıyoruz. O yüzden açıp kapatmalar oluyor. 3 Mayıs’taki sınavlarla ilgili bakış açımız şu; eğer hocalarımız tabloyu ortaya koyduklarında bunların ertelenmesi gerekir bir şekilde yeniden bir tanzime ihtiyaç var denildiğinde, inanın hiç tereddüt etmeyiz derhal yaparız. Bizim hiçbir şekilde bir ısrarımız ya da bir beklentimiz olamaz, buna hakkımız yok. Çünkü çocuklarımız, kıymetli velilerimiz, öğretmenlerimiz kıymetli bizim, o yüzden de tümüyle tabloya bakıp, veriye bakıp, bilime bakıp, böyle bir kararı gözden geçiririz, yeniden ele alırız.”

Lise Geçiş Sınavı İçin Detaylı Açıklama Olacak

“Soruların daha kısa olması gibi, gramer soruların çıkması gibi bazı hususlarda açıklama yapmıştık. Daha açık, daha net, daha farklı yönleri içeren başka açıklamalara da ihtiyaç var. Bunları da yapar, sizinle paylaşırız.”

Çocuklarda Aşı Olacak mı?

“Kaybettiğimiz çocuklarımız var mı? Neyse ki sayılarımız çok çok az. Bu bizim için avantaj. Dünyada şu anda 12 yaşın üstünde aşıların koruyuculuğunu gördük. Şimdi 6 ay ve 12 yaş arasındaki verileri görmeye başlıyoruz. Çocuklarda da aşılamaya biraz daha başlama tarafına doğru kayacağız.”

Açıklamaları yapıldı.

Bakan Selçuk Açıklama! “Sınavlar Ertelenecek mi?”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın