Başkonsolosluğa Yüksek Maaş Sekreter Alımı

Başkonsolosluğa Yüksek Maaş Sekreter Alımı
Başkonsolosluğa Yüksek Maaş Sekreter Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dışişleri bakanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Miami Başkonsolosluğu bünyesinde istihdam edilmek üzere TÜRK uyruklu sekreter alımı sınavının gerçekleştirileceği ilan edildi.

Başvuruda Aranan Nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Sınav tarihi itibari ile 41 yaşını tamamlamamış olma, en az lise ve dengi okullardan mezun olma, Kamusal haklarından mahrum olma, Belirli suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma, Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Her türlü her türlü iklim koşullarında çalışmaya engelinin bulunmaması, Çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmek ve Bilgisayar ve daktilo kullana bilme şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Tarihi

İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup 26 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adaylar Başkonsolosluğumuz 80 SW 8th St. Suite 2700 Miami FL,33130 adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde şahsen başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Sınavda Gerekli Belgeler

Başvuru dilekçesi, Özgeçmiş, Türk pasaportunun aslı veya fotokopisi, nüfuz cüzzdanı aslı veya fotokopisi, son mezun olunan okuldan alınanan diploma belgesi veya fotokopileri, askerlik durum belgesi ve 2 adet renkli vesikalık fotoğraf belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Başkonsolosluğa Yüksek Maaş Sekreter Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın