Tarım Ve Orman Bakanlığı 6300 TL Maaş Sözleşmeli Mühendis Alımı

Tarım Ve Orman Bakanlığı 6300 TL Maaş Sözleşmeli Mühendis Alımı

Tarım ve Orman Banaklığı personel alımı yapacağı ilan etti. KPPS 2020 yılı puan sıralaması gözün önünde bulundurulmak kaydı ile 4 adet sözleşmeli Mühendis alımı gerçekleştirilecek.

Tarım Ve Orman Bakanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 adet Sözleşmeli Endüstri Mühendisi alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Başvurularını yapmak isteyen mühendis adaylar için başvurularda 2020 yılına ait KPSS puanı temel alınacaktır. KPSS puan türüne göre sıralama yapılacaktır.

Başvuruda Koşullar Neler?

Başvuru yapacak adaylarda Kamusal haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği lisans programından Bölümlerinden veya bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olma, KPSS en az 70 puan almış olma, YDS-Yabancı Dil Sınavından en az 80 (Seksen) puan almış olma, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan mahkûm olmama, görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama, Vardiyalı çalışma sistemine engeli bulunmayan şartları ile personel alınacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılır?

İlana başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar E-devlet üzerinden giriş yaptıktan sonra Tarım ve orman Bakanlığı Personel alımına ilişkin İş Başvuru başlığı altında başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuruları ne Zaman Olacak?

İlana başvurular 12 Nisan Bu gün itibari ile başlamış olup 25 Nisan 202 tarihinde sona erecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.