Bayrampaşa belediyesi kadrolu şoför alımı

Bayrampaşa belediyesi kadrolu şoför alımı

Bildirisi yayınlanmış olan duyurularda Bayrampaşa belediyesi kadrolu şoför alımı gerçekleştirecek.

Kamu şoför alımı ilanları doğrultusunda Bayrampaşa belediyesi kadrolu şoför alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az 1 yıl boyunca alanında deneyim olması gerekiyor.


Bayrampaşa belediyesi kadrolu şoför alımı başvuru bilgileri


Baypaş kamu personeli alımı son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak duyuruldu.

Devlet işçi alımı için aşağıda bulunan mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

bayrampasa@baypas.org


Bayrampaşa belediyesi kadrolu şoför alımı başvuru şartları


Güncel şoför alımı ilanları için görev almak isteyenlerin sorumluluğu altında bulunan aracın temizliğini yapması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, gerekli olan bakım işlerini gerçekleştirmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

İstanbul iş ilanları kapsamı içinde bildirilen duyurulara başvuru işleminde bulunmak isteyenlerin arıza esnasında onarımı için uyarı yapması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, aracı bakıma götürmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

bayrampasa-belediyesi-sofor-alim.webp

 

Bütün adayların kullanmış olduğu aracı periyodik bakımlarını takip etmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, görev başında iken trafik kurallarına uygun olarak sürmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bayrampaşa belediyesi işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunacakların, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması, ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazası yapmamış olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.