Belediye Başkanlığı 7500 TL Maaş 5 Memur Alacak

Belediye Başkanlığı 7500 TL Maaş 5 Memur Alacak

Yalova tarafından personel alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Paylaşılan İlana göre Ortalama 7500 TL maaş ile memur alımları gerçekleştirilecek.

Yalova Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Memur alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Yapacak adaylar için alımı yapılacak nitelikler 1 Adet Mühendis, 1 Adet Mimar, 1 Tekniker ve 2 adet Zabıta memuru olmak üzere 5 memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli Ve Tarihi

Zabıta Memuru Unvanına Başvur yapmak isteyen adaylar şahsen veya posta yolu ile Yalova İli Merkez İlçesi Kadıköy Beldesi Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No:37 Kadıköy/YALOVA adresinde yer alan Kadıköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne adresine müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir.

Diğer Unvanlara Başvuru yapacak adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan Mail adresine İstenilen belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Başvuru Yapacak adaylar için başvurular 9 Ağustos 2021 Tarihinde başlayacak olup en geç başvurular 13 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylar için başvuru yapacağı unvanın gerektirdiği öğrenim şartını taşıma, 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından gerektirdiği KPSS puanına sahip olma, 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıma, Zabıta Memurları için rkeklerde en az 1.67 metre, boyunda olmak, Zabıta memurları için boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.