Belediye KPSS 60 Zabıta Ve İtfaiye Memuru Alımları

Belediye KPSS 60 Zabıta Ve İtfaiye Memuru Alımları
Belediye KPSS 60 Zabıta Ve İtfaiye Memuru Alımları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çanakkale Belediyesi Başkanlığı tarafından Kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Resmi Gazete Üzerinden yayınlanan ilana göre KPSS şartı ile 110 adet Zabıta memuru ve itfaiye eri alımı gerçekleştirilecek.

Alımı yapılacak unvanlar olarak ise 6 Adet Zabıta Memuru ve 6 adet İtfaiye eri olmak üzere toplamda 12 adet memur alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Başvuru yapmak isteyen adaylar için alımı yapılacak nitelikler iki farklı nitelikte olduğu ve alımların KPSS en az 60 puan şartı ile olacağı belirtildi.

Başvuruda Aranan Özel Şartları

Zabıta: Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olma, KPSS puanı almış olma ve en az c sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvur yapacak adaylar başvuru metninde yer alan istenilen belgeler ile birlikte Belirtilen tarihler arasında mesai bitimine kadar, İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No:132 17100 ÇANAKKALE adresindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri

Müracaatlar 23 Ağustos tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 27 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

İlan metni.

Belediye KPSS 60 Zabıta Ve İtfaiye Memuru Alımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın