Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 Zabıta Memuru Ve İtfaiye Memuru Alımları

Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 Zabıta Memuru Ve İtfaiye Memuru Alımları
Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 Zabıta Memuru Ve İtfaiye Memuru Alımları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı tarafından Kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Resmi Gazete Üzerinden yayınlanan ilana göre KPSS şartı ile 110 adet Zabıta memuru ve itfaiye eri alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için alımı yapılacak nitelikler iki farklı nitelikte olduğu ve alımların KPSS en az 70 puan şartı ile olacağı belirtildi.

Alımı yapılacak unvanlar olarak ise 70 Adet Zabıta Memuru ve 40 adet İtfaiye eri olmak üzere toplamda 110 adet memur alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Başvuruda Aranan Özel Şartları

İtfaiye: Belirtilen asgari KPSS puanı almış olma, 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, Zabıta unvanına başvuru yapacak adaylar için erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olma ve en az c sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Zabıta: Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, KPSS en az 70  puan almış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvur yapacak adaylar başvuru metninde yer alan istenilen belgeler ile birlikte Belirtilen tarihler arasında boy ve kilo ölçümü yaptırmak üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri Denizevleri Mahallesi. Adnan Menderes Bulvarı No:27 Atakum/Samsun adresine şahsen müracaat ederek başvuru yapıla bilecektir.

Son Başvuru Tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 16 Ağustos tarihi itibari ile başvurular gerçekleştirile bilecek olup en geç başvurular 20 Ağustos 2021 Tarihinde sona erecektir.

İlan metni.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 Zabıta Memuru Ve İtfaiye Memuru Alımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın