Belediye Sınavsız Sürekli İşçi Alımı İlanları

Belediye Sınavsız Sürekli İşçi Alımı İlanları

Kadrolu işçi alımı için açıklanmış olan bilgilerde Kamu personel alımı ile birlikte Manisa belediyesi bünyesine 16 kişi beton parke ustası alımı yapılacak.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin B sınıfı ehliyetlerinin olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ustalık belgelerinin olması gerekiyor.


SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İLANLARI


Besot Manisa iş ilanları için son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemlerinin yapılması için adayların kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

 

surekli-isci-alimi.jpg

 


MANİSA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Manisa iş ilanları için başvurmak isteyen kişilerin işleri eksiksiz yerine getirmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve bulaşıcı ve kronik hastalıklarının olmaması gerekiyor.

Besot eleman alımı için adayların araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Belediye alımları kapsamında çalışmak isteyenlerin temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, malzemelerin taşınmasını sağlamalı ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaldırım ustası alımı için görev yapmak isteyenlerin kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yaptığı işte insiyatif alması ve güler yüzlü, özgüveni yüksek olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Kamu işçi alımı için görev almak isteyenlerin aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve çevre koruma düzenlemelerine göre çalışabilmesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.