Belediye ve Kazı Başkanlığı 21 Kasiyer İşçi Alımı Yapıyor

Belediye ve Kazı Başkanlığı 21 Kasiyer İşçi Alımı Yapıyor

Belediye ve Kazı Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 21 personelin Daimi/geçici kadrolarda 2 farklı branşta Kasiyer ve Düz İşçi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Aydın İli Koçarlı Belediye Başkanlığı Menderes Gıda A.Ş. ve Aydın İli Magnesia Kazı Başkanlığı İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 21 personelin Daimi/Geçici kadroda Kasiyer ve Düz İşçi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Koçarlı Belediye Başkanlığı Kasiyer için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, En az Microsoft Office programlarını bilmek, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek olmak, Hijyen sertifikasına sahip olmak veya Halk Eğitim Merkezlerinde kaydının yapılmış olması ve Aydın il ve ilçelerinde en az 6 ay boyunca ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma fotokopisi, Sabıka kaydı, Nüfus kayıt örneği (Aile) 1 adet fotoğraf ve Eğitim sertifikaları istenmektedir.

İlana başvuru yapacak adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabilecektir.

Adaylar için son başvuru tarihi 11 Haziran 2020’dir.

Koçarlı Belediyesi başvuru kılavuzu.

Aydın İli Magnesia Kazı Başkanlığı Düz İşçi için aranan nitelikler (Geçici Kadro 20 Personel)

16 yaş ve üzerinde olmak, Kazı bölgesine yakın ikamet etmek (Ortaklar - Germencik – Aydın), Meslek sınıfından veya öğrenci olmak ve Arkeolojik kazılarda deneyim sahibi olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, Vukuatlı nüfus kayıt örneği ve Banka Hesap numarası istenmektedir.

İlana başvuru yapacak adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabilecektir.

Adaylar için başvuru tarihleri 15 Haziran – 15 Eylül 2020’dir.

Magnesia Kazı Başkanlığı başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.