Belediyeler 7 Büro Personeli Şoför Mühendis İşçi Alımları Açıklandı

Belediyeler 7 Büro Personeli Şoför Mühendis İşçi Alımları Açıklandı

Belediyeler tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 7 personelin Büro Personeli, Ağır Vasıta Şoförü, İnşaat Mühendisi, Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Çanakkale İli Gelibolu Katı Atık Yönetim Birliği, Çanakkale İli Eceabat Belediye Başkanlığı Taşımacılık Hafriyat Ltd. Şti. ve Hatay İli Defne Belediye Başkanlığı Deftur Tic. A.Ş. İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda alınacak 7 personelin Daimi kadroda 1 Büro Personeli, 1 İnşaat Mühendisi, 4 Beden İşçisi ve 1 Ağır Vasıta Şoförü olarak kurumlar bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Gelibolu Katı Atık Yönetim Birliği Beden İşçisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 4 Personel)

Askerlik durumu itibarı ile yapmış olmak, tecilli olmak veya muaf olmak, En az Okur Yazar olmak, Gece gündüz vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek durumda olmak ve Geri dönüşüm atıkları cinslerine göre ayırabilmek, presleme işini yapabilecek olmak ve Gelibolu ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. 

Gelibolu Katı Atık Yönetim Birliği Ağır Vasıta Şoförü için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 Personel)

Askerlik durumu itibarı ile yapmış olmak, tecilli olmak veya muaf olmak, En az Okur Yazar olmak, Gece gündüz vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek durumda olmak ve Geri dönüşüm atıkları cinslerine göre ayırabilmek ve presleme işini yapabilecek olmak, E sınıfı veya C1 ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC4 belgesi ve Psikoteknik belgesine sahip olmak ve Gelibolu ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. 

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, Sürücü belgesi ve diğer belgeler (Şoför için), Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı ve İkametgah belgesi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 19 Haziran 2020’dir.

Gelibolu başvuru kılavuzu.

Eceabat Belediyesi İnşaat Mühendisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 Personel)

İnşaat Mühendisliği Lisans mezunu olmak, Çanakkale İli Eceabat ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak olmak şartları aranmaktadır. 

Adaylar için son başvuru tarihi 17 Haziran 2020’dir.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, Aile durum belgesi, Sağlık raporu, 5 ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf ve Lisans diploması istenmektedir.

Eceabat Belediyesi başvuru kılavuzu.

Defne Belediyesi Büro Personeli için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 Personel)

Türk vatandaşı olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, İktisat veya Maliye Lisans mezunu olmak ve Hatay İli Defne İlçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. 

Adaylar için son başvuru tarihi 19 Haziran 2020’dir.

Adaylardan istenen belgeler

Öz geçmiş, Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, Adli sicil kaydı, İkametgah belgesi ve Diploma fotokopisi istenmektedir.

Defne Belediyesi başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.