Kamu Kurumları Daimi 16 İşçi Alımları İlanı

Kamu Kurumları Daimi 16 İşçi Alımları İlanı

Kamu Kurumları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 16 personelin 2 farklı branşta kamu personeli olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Ankara İli Ayaş Belediyesi Personel Ltd. Şti. ve Aydın İli Koçarlı Belediye Başkanlığı Menderes Gıda Tic. A.Ş. İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda alınacak 16 personelin 4 Garson ve 12 Temizlik Personeli olarak kurumlar bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Ayaş Belediyesi Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (Geçici Kadro 12 Personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Askerli durumu itibarı ile yapmış olmak, tecilli olmak veya muaf olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak şartları aranmaktadır. 

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, Aile durum bildirimi ve Sağlık raporu istenmektedir.

İlana başvurmak isteyen adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylar için son başvuru tarihi 15 Haziran 2020’dir.

Ayaş Belediyesi başvuru kılavuzu.

Koçarlı Belediyesi Garson için aranan nitelikler (Daimi Kadro 4 Personel)

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Sabıka kaydı bulunmamak ve En az 6 ay boyunca Aydın il ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. 

İlana başvurmak isteyen adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylar için son başvuru tarihi 16 Haziran 2020’dir.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, Sabıka kaydı, Nüfus kayıt örneği, 1 adet fotoğraf ve Eğitim sertifikaları istenmektedir.

Koçarlı Belediyesi başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.