Belediyeler 8 Branşta 15 İşçi Alımı Açıklandı

Belediyeler 8 Branşta 15 İşçi Alımı Açıklandı

Belediye Başkanlıkları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 15 personelin Daimi/geçici kadrolarda 8 farklı branşta işçi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Aydın İli Nazilli Belediye Başkanlığı NAZBEL A.Ş., Ege Et Mamulleri A.Ş. ve  Buharkent Belediye Başkanlığı Personel Ltd. Şti. İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 15 personelin Daimi/Geçici kadroda Bahçe İşçisi, İlkyardım Teknikeri, Cankurtaran, Kasap, Şoför, Temizlik Görevlisi, Kasiyer ve Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Nazilli Belediye Başkanlığı Beden İşçisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 personel)

Türk vatandaşı olmak, En az Fakülte mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Arazide çalışmaya engeli olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, İş makinesi operatörlük kursun sertifikasına sahip olmak ve Nazilli İlçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, İŞKUR iş arayan belgesi ve Güvenlik soruşturması/arşiv araştırması formu (mülakata kalanlardan istenecektir) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 12 Haziran 2020’dir.

Nazilli Belediyesi başvuru kılavuzu.

Ege Et Mamulleri A.Ş. Kasap için aranan nitelikler (Daimi Kadro 3 personel)

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Sağlık sorunu bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak ve Sabıka kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ege Et Mamulleri A.Ş. Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 2 personel)

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Sağlık sorunu bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak ve Sabıka kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ege Et Mamulleri A.Ş. Şoför için aranan nitelikler (Daimi Kadro 2 personel)

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Sağlık sorunu bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak ve Sabıka kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ege Et Mamulleri A.Ş. Kasiyer için aranan nitelikler (Daimi Kadro 2 personel)

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Sağlık sorunu bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak ve Sabıka kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

CV ve Nüfus cüzdan fotokopisi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 10 Haziran 2020’dir.

Ege Et Mamulleri A.Ş. başvuru kılavuzu.

Buharkent Belediyesi Bahçe İşçisi için aranan nitelikler (Geçici Kadro 3 personel)

Türk vatandaşı olmak, En az 5 yıldır Buharkent ilçesinde ikamet ediyor olmak, 18 – 50 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak şartları aranmaktadır.

Buharkent Belediyesi İlk Yardım Teknikeri için aranan nitelikler (Geçici Kadro 1 personel)

Türk vatandaşı olmak, 2 yıllık sağlık meslek yüksekokulu ilk ve acil yardım bölümü mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az 5 yıldır Buharkent ilçesinde ikamet ediyor olmak, 18 – 50 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak şartları aranmaktadır.

Buharkent Belediyesi Cankurtaran için aranan nitelikler (Geçici Kadro 1 personel)

Türk vatandaşı olmak, Cankurtaranlık eğitimi sertifikasına sahip olmak, Bayan olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az 5 yıldır Buharkent ilçesinde ikamet ediyor olmak, 18 – 50 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Adli sicil belgesi, Sağlık raporu, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf ve Sertifikalar istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 11 Haziran 2020’dir.

Buharkent Belediyesi başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.