Belediyeler Üç Şehre 18 KPSS’ siz İşçi Alacak

Belediyeler Üç Şehre 18 KPSS’ siz İşçi Alacak

Belediyelerin İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 18 daimi ve geçici işçi alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR üzerinden 3 farklı belediye ilan yayınladı. İlanlarda farklı farklı unvanlarda işçi alımı yapılacağı belirtildi. Alımı Yapılacak unvanlar 15 Beden İşçisi, 3 Sporcu, ve 1 adet büro işçisi olacağı belirtildi.

Alım Şartları, Kontenjan Bilgisi, Alım Şehri Ve Başvuru Şekli

Beden İşçisi: Kurum tarafından alınacak personelin eğitim yaş veya başkaca şartlarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış olup, ilana başvuru yapacak adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunda ki kurum iletişim numarasını arayarak bilgi alabileceklerdir.

Alım Osmaniye Ellek Belediyesine yapılacaktır. Son Başvuru Tarihi 28 Ocak 2021 olacağı belirtildi.

Sporcu: Sabıka Kaydı bulunmaması şartı ile Manisa Büyükşehir Belediyesine 3 adet Daimi sporcu(erkek) alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapmak isteyen adaylar 29 Ocak 2021 İle 01 Şubat 2021 tarihleri arasında Başvuru Kılavuzunda yer alan “Başvuru için gerekli belgeler” ile birlikte Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezine şahsen müracaat edilecektir.

Büro İşçisi:  Başvuru Yapacak adayların 18 yaşını tamamlamış olması, 40 yaşını tamamlamamış olması, En az ortaokul mezunu olma ve Zonguldak Çaydeğirmeni Beldesinde ikamet ediyor olma şartları ile geçici kadroda (6 ay) 1 büro işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Çaydeğirmeni Belediyesi Başkanlığı-Yazı İşleri müdürlüğüne Başvuru Kılavuzunda yer alan “Başvuru için gerekli belgeler” ile birlikte Şahsen müracaat edeceklerdir.

Osmaniye Ellek Başvuru Kılavuzu.

Manisa Sarıtepe Başvuru Kılavuzu.

Zonguldak Çaydeğirmeni Başvuru Kılavuzu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.