Belediyeye kadrolu 2022 bekçi alımı ilanı

Belediyeye kadrolu 2022 bekçi alımı ilanı

Son dakika 2022 iş ilanları kapsamında bildirilmiş olan resmi duyurularda Manisa belediyesi bünyesi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet kadrolu bekçi alımı yapılacak.

Kamu bekçi alımı başvuru şartları


1.    Manisa iş ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları gerekiyor.

2.    Bekçi alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin Manisa il sınırları içinde yaşıyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapmalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

3.    Bütün adayların 35 yaşından küçük olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Kamu personeli alımı için çalışmak isteyenlerin, çalışma esnasında ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.


Belediye başkanlığına kadrolu bekçi alımı başvuru bilgileri


•    İZELMAN işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 21.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.