Beykoz Belediyesi 50 Zabıta Alım İlanı Açıklandı

Beykoz Belediyesi 50 Zabıta Alım İlanı Açıklandı

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 50 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak belediye bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

İstanbul İli Beykoz Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 30 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak belediye bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (10 personel)

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Beden Eğitimi ve Spor lisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (4 personel)

Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon, Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (4 personel)

Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (32 personel)

Herhangi bir Ön Lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru Formu (Kurumdan veya kurum internet sayfasından temin edeceklerdir), Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumca onaylanmak üzere fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilebilir), Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilebilir), KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilebilir), 3 fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak) istenmektedir.

Başvuru yeri, tarihi, şekli ve zamanı

Adaylar başvuruda istenen belgeler ile birlikte 1 Haziran 2020 tarihinden 10 Haziran 2020 günü saat 17:00’a kadar müracaatlarını şahsen yapacaklardır.

Sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı başvuruların değerlendirilmesini müteakip kurum resmi internet sayfasından ilan edilecektir.

Sözlü ve Uygulamalı sınav 1 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:00’da Beykoz Belediyesinde yapılacaktır.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.