Şenkaya Belediyesi 3 Personel Alım İlanı Açıklandı

Şenkaya Belediyesi 3 Personel Alım İlanı Açıklandı

Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 3 personelin Muhasebeci, V.H.K.İ. ve Bilgisayar İşletmeni olarak belediye bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Erzurum İli Şenkaya Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin 1 Muhasebeci, 1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (V.H.K.İ.) ve 1 Bilgisayar İşletmeni olarak belediye bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Muhasebeci için aranan nitelikler

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Muhasebe, Muhasebe ve denetim, Muhasebe ve finans yönetimi veya Muhasebe bilgi sistemleri programlarının herhangi birinden mezun olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

V.H.K.İ. için aranan nitelikler

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İktisat, İşletme veya Maliye programlarının herhangi birinden mezun olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Bilgisayar İşletmeni için aranan nitelikler

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, Bilgi ve belge yönetimi veya Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği programlarının herhangi birinden mezun olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartları aranmaktadır.
.
Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı aslı veya kurumca onaylanmak üzere fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilebilir), KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı, Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak), Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyece onaylanabilir), V.H.K.İ  ile Bilgisayar işletmeni kadroları için MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilebilir.) istenmektedir.

Başvuru yeri, tarihi, şekli ve zamanı

Adaylar başvuruda istenen belgeler ile birlikte 18 Mayıs 2020 tarihinden 22 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 17:00’a kadar müracaatlarını şahsen, Posta ile veya kurum internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir.

Mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi 27 Mayıs 2020 tarihinde kurum internet sitesinde yayımlanacaktır.

Mülakat 6 Haziran 2020 tarihinde Şenkaya Belediyesinde yapılacaktır.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.