Beykoz Belediyesi B sınıf Ehliyet 55 Zabıta Memuru Alımı

Beykoz Belediyesi B sınıf Ehliyet 55 Zabıta Memuru Alımı

Beykoz Belediyesi Başkanlığı kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yapmış olduğu ilana göre KPSS şartı ile bünyesine 55 zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek.

Beykoz Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puan şartı ile 5 Bayan 50 Erkek olmak üzere toplamda 55 adet zabıta memuru alımı yapılacak

Başvuruda aranan Genel Şartlar

Türk vatandaşı olma, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile belirli suçlarından mahkûm olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Başvuruda Aranan Özel Şartlar
 
Herhangi bir Ön Lisans programında mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kg’dan fazla fark olmama, 30 yaşını doldurmamış olma ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve yeri

İlana başvuru yapacak adaylar Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:43Beykoz/İSTANBUL adresindeki Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular 20 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak olup, 28 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.