Beylikdüzü Belediye Başkanlığı Kamu Memur Alımı

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı Kamu Memur Alımı

Kamu personel alımı için açıklanmış olan bilgiler dahilinde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı Teftiş Kurulu Müdürlüğü içerisinde görevlendirilmek üzere 3 adet GİH sınıfı 6.derecedeki Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacaktır.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin Kamu Personeli Seçme Sınavlarının (KPSS A Grubu) birinden KPSS P-48 puan türünden
80 (seksen) ve daha yukarı puan almış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.


BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI


İstanbul müfettiş yardımcısı alımı son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri için öncelikli olarak https://www.beylikduzu.istanbul sitesinde bulunan başvuru formunu indirip doldurduktan sonra belediye başkanlığına şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

 

beylikduzu-belediye.webp

 


MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Yazılı Sınav tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin bu tür sınava daha önce en fazla bir defa katılmış olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, iktisadi ve idari Bilimler fakültelerinden mezun olmak.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.


SINAVIN ŞEKLİ VE TARİHİ


Sınav yazılı (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır. 

Yazılı sınav; 02 Şubat 2022 tarihinde Çarşamba günü saat: 11.00 de Beylikdüzü Belediyesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (Trakya Salonu) Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak Atatürk Bulvarı No:28 34520 Beylikdüzü-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.