Binali Yıldırım Üniversitesi 17 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Binali Yıldırım Üniversitesi 17 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından yayınlana ilanda Üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 17 sürekli işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada noter kurası ve sözlü mülakat usulü ile belirlenmek üzere 4 Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Silahsız Güvenlik Görevlisi ve 13 Temizlik Hizmetleri pozisyonunda toplam 17 sürekli işçi alımının başvuru şartları ve ayrıntıları açıklandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 17 sürekli işçi alımı başvuru şartları arasında;

•    İlana son başvuru tarihi ile Lise mezunu olma,
•    Önlisans ve Lisans mezunları başvuramıyor,
•    Güvenlik görevlisi kadroları için B sınıfı sürçü belgesine sahip olma,
•    İşkur ilan başvuru tarihi itibari ile Erzincan ilinde ikamet etme,
•    Güvenlik görevlisi kadroları için MEB veya Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ilk yardım belgesine sahip olma,
•    Temizlik hizmetleri pozisyonu başvuracak adaylar için MEB tarafından verilen veya onaylanan Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Belgesi’ne sahip olma yer alıyor.

Başvuru Şekli, Tarihi ve Yeri

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 17 sürekli işçi alımı başvuru tarihi olarak İşkur internet sitesi üzerinden online olarak veya Erzincan İşkur il müdürlüğüne şahsen 10 ile 14 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılabiliyor. Posta ile yapılan başvurular ise değerlendirmeye alınmayacağı belirtiliyor.

3 Güvenlik Hizmetleri (Silahsız) alımı için adayların; geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 18-30 yaş şartına sahip olmak koşullarını sağlamaları gerekmektedir. Takip edilecek İŞKUR iş ilan numarası 00005621366’dır.

1 Güvenlik Hizmetleri (Silahsız) personel alımı için 00005621577 numaralı ilan ile 18-35 yaş şartı; Erzincan Merkez ilçesinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

00005621826 numaralı ilan ile 18-35 yaş aralığında, Erzincan Merkez’de ikamet eden Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Belgesi’ne sahip olan 13 Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

Sözlü Mülakat Tarihi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 17 sürekli işçi alımı sözlü mülakat tarihi noter tarafından gerçekleştirilen kurada alım sayısının 4 katı asil ve yedek aday belirlenecek olup Noter tarafından kura ile seçilen ve “asil aday” listesinde yer alan adaylar, tarih ve saati daha sonra ilan edilecek Sözlü Sınava tabi olacakları açıklandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.