Büro Memuru Alımı İlanları İle Kamu Personeli Alınacak

Büro Memuru Alımı İlanları İle Kamu Personeli Alınacak

Son dakika memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Tekirdağ Sarayken belediyesi bünyesinde görev verilmek üzere büro personeli alımı yapılacak.

Güncel kamu memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış duyurulara iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin çalışmaya engel sağlık sorunların olmaması, Sarayken ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, en az lise mezunu olması ve askerlik ile ilişkisinin bulunmaması gerekiyor.


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Tekirdağ belediyesi iş ilanları personel alımı için son başvuru tarihi 31.10.2021 olarak duyuruldu.

Saraykent belediyesi işçi alımları için tüm adayların aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünde online bir şekilde işlem yapması lazım.

sirket@saray.bel.tr


ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Büro Memuru Alımı İlanları İle Kamu Personeli için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Son dakika memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

 

kamu-memur-alim.jpg

 

Tekirdağ Sarayken belediyesi bünyesinde görev verilmek üzere duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Güncel kamu memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış duyurulara iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Saraykent belediyesi işçi alımları için tüm adayların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.