Bursa Büyükşehir Belediyesi Sınavsız 5012 TL Maaş İle 10 İşçi Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sınavsız 5012 TL Maaş İle 10 İşçi Alımı

Kadrolu işçi alımı ilanları için yayınlanmış olan iş başvurusu duyurularında Bursa büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız olarak 10 adet kamu personel alımı yapılacak.

Son dakika işçi alımı için belediye personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin emekli olmaması ve 18 yaşından büyük olmaları şartı bulunuyor.


BURSA İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


Çöp toplama personeli alımı için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak açıklandı. Başvuru yapmak isteyen kişiler kurumun hizmet binasına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


BURSA İŞ İLANLARI BAŞVURU ŞARTLARI


Çöp personeli alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve araç gereçlerin genel bakımlarını yapabilmeli.

Çalışmak isteyen vatandaşların emeklilik şartları taşımamaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve İşçi olarak görev yapan personel, işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli temizliği yapmaları gerekmekte.

Kamu işçi alımı için görev almak isteyen şahısların vardiyalı olarak çalışma kapasitesine sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı.

Tüm görev yapacak kişilerin yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları, Kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

Osmangazi belediyesi ilanları için başvuranların tercihen askerliğini yapmış olması gerekmekte.

Tüm kişilerin işlerini yapmalarını engelleyecek sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.