Büyükşehir Belediyesi İŞKUR’dan Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediyesi İŞKUR’dan Kamu Personeli Alımı

Erzurum Büyükşehir Belediyesine bağlı Uzundere ilçe belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar için detaylar haberimizde…

İŞKUR üzerinden kamu kurum- kuruluşları ve belediye başkanlıkları kamu personeli alımları ilanları yayınlamaya devam ediyor. Erzurum Büyükşehir Belediyesine bağlı Uzundere ilçe belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar Halis Özsoy Caddesi No:28 Uzundere/ERZURUM Adresine şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir. Belirtilen Başvuru şekilleri dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular İçin Tarihler

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün 19 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 25 Şubat 2021 tarihi saat 17.00 a kadar başvurular gerçekleştirile bilecektir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, Uzundere ilçesinde ikamet ediyor olma şartlar ile 1 adet personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Kimlik Fotokopisi, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı, Nüfus kayıt örneği, Sağlık raporu ve 5 adet vesikalık fotoğraf belgeleri ile birlikte başvurular yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.