Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartlı Memur Alacak

Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartlı  Memur Alacak
Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartlı Memur Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya Büyükşehir Belediyesi Kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre Karapınar Belediyesi Başkanlığı bünyesine KPSS puan şartı ile 7 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar Karapınar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar için başvurular 25 Mayıs Tarihinde Başlayacak Olup 28 Mayıs sona erecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Herhangi bir Ön lisans programlarından mezun olmak ve B sınıf sürücü belgesine sahip olma, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg’dan fazla fark olmama şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartlı Memur Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın