İstanbul Büyükşehir Belediyesi 541 İtfaiye Eri Alacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 541 İtfaiye Eri Alacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla 541 adet İtfaiye Eri kadrosu için personel alımı yapacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığının yayınlamış oluğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS puanı ille farklı niteliklerde 541 adet İtfaiye Eri alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylar için adaylarda en az KPSS 60 Puan almış olma şartı aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Türk vatandaşı olmak,  Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile Belirli suçlardan mahkûm olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama, diğer başvuru şartlarını taşımak, Yaptırılacak arşiv araştırması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmama şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark olmam, 30 yaşını doldurmamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için Başvuru kılavuzunda yer alan şekilde başvurular gerçekleştirilecek olup posta ve e-posta yolu ile yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.