Corona Virüs İle İlgili Kafalar Karışıyor

Corona Virüs İle İlgili Kafalar Karışıyor
Corona Virüs İle İlgili Kafalar Karışıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Çin’in Rusya büyükelçisi Corona virüsü ile ilgili tam etkili bir aşının geliştirildiği ve son test aşamalarında olduğunu açıklamıştı. Bugünde ABD’de bir hastanenin geliştirilen ve şimdiye kadar hastalığın tedavisinde oldukça başarılı olduğu belirlenen bir aşıyı 140 kişide deneyeceğini açıklamıştı.

Ayrıca bugün itibari ile salgına yakalanan ve dün itibariyle 80 bin kişiyi geçen hasta sayısının 79 binlere düştüğü açıklandı. Dünya genelinde ardı ardına yapılan olumlu açıklamalara rağmen birçok insan için tedirginliğin devam ettiği hatta bu tedirginliğin dünya geneline hızla yayıldığı ifade ediliyor.

Açıklamalar Gerçeği Yansıtmıyor İddiaları

Corona virüs ile ilgili aşı bulma çalışmalarının sona geldiği ve virüsün yayılma hızının gerilediği açıklamalar ise birçok kişi tarafından yalan ve dünya genelinde ki paniği durdurmak amacıyla yapıldığı iddia ediliyor. Hatta dünya genelinde virüsten ölen ve virüsün etkilediği kişi sayısının açıklanan rakamların kat ve kat üzerinde olduğu yorumları yapılıyor.

Başta İran ve İtalya olmak üzere ise birçok ülkede halk neredeyse evden dışarı çıkmıyor. Son dönemde Çin’den de fazla aç ıklama gelmediği ifade edilirken ülkemizde ki vatandaşlarda birçok şehirden gelen karantina haberleri ile tedirginliklerini n bir kat daha arttığı görülüyor.

Corona Virüs İle İlgili Kafalar Karışıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın