Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Teknik Alımı Yapacak

Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Teknik Alımı Yapacak

Çorum ilinde faaliyet gösteren Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından yapılan açıklamaya göre alım şartları ilanda belirtilen ve Teknik Eleman olarak görev yapmak üzere toplam 1 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin Teknik Eleman olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan nitelikler

Türk vatandaşı olması, Türkiye'de bulunan üniversiteler ile bunlara denkliği kabul edilen yurt dışında kurulu üniversitelerin ziraat fakültesi zooteknik bölümü, veteriner fakülteleri, ziraat fakültelerine bağlı meslek yüksek okullarının hayvancılık bölümleri ile veteriner sağlık teknikerliği, veteriner sağlık/ziraat teknisyeni (Hayvancılık Alam) bölümlerinden birinden mezun olması, Askerlikle ilişiğinin bulunmaması veya en az 12 (Oniki) ay tecilli olması, Arazi çalışmalarını yürütmeye engel halinin bulunmaması, Kamu hizmetlerinden yasaklanmamış olması, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Arazi koşullarında araç kullanma pratiği olması, (projede kullanabileceği bir araca sahip olması tercih sebebidir), Projenin yürütüleceği il veya ilçede ikamet etmesi tercih sebebidir.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Müracaatlar 17 Şubat 2020 tarihinde başlayacak olup başvuru için son tarih olan 28 Şubat 2020 tarihine kadar Çorum Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü müracaat kabul bürosuna yapılacaktır.

Adaylardan istenen belgeler

Müracaat dilekçesi, Diploma / Çıkış belgesinin tasdikli sureti, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Askerlikle ilgili durumunu gösterir belge, İkametgah belgesi Ehliyet, Kısa Öz geçmiş (CV), varsa yüksek lisans, doktora mezuniyet belgesinin tasdikli sureti, Sabıka kaydı belgesi ve Sağlık raporu istenmektedir.

Aday alımı sözlü mülakat ile yapılacak olup mülakat tarihi 10 Mart 2020 Salı günü saat 11:00’de Çorum gıda tarım ve hayvancılık il müdürlüğünde yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.