Hemşin Belediye Başkanlığı 2 Memur Alımı Yayımlandı

Hemşin Belediye Başkanlığı 2 Memur Alımı Yayımlandı
Hemşin Belediye Başkanlığı 2 Memur Alımı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rize ili Hemşin Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada alınacak olan 2 personelin 8 inci ve 10 uncu derecede GİH (Genel İdare Hizmetleri) ve THS (Teknik Hizmetler Sınıfı) tahsildar olarak görevlendirileceği duyuruldu.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile belirli suçlarından mahkûm olmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle (askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik hizmetini yapmış, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak), Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; 2018 KPSS P3 ve P93 puan türünden asgari puanı almış olması, Ön Lisans ve Lisans mezunu olması ve daha önce bir kamu kurumunda çalışmış ise disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerde çıkarılmamış olması gerekmektedir. 

Tahsildar (GİH) için ayrıca

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe,
İktisat, Çalışma Ekonomisi, Ekonomi bölümlerinin birinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Tahsildar (THS) için ayrıca

Fakültelerin Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği Ön lisans
Programlarının birinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

İş Talep Formu (Kurumdan ya da belediye internet sitesinden temin edilecektir), Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilebilir), Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediye tarafından tasdik edilebilir), KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair Beyanı ve 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak) istenmektedir.

Başvuru şekli, zamanı ve yeri

Adaylar 10 Mart 2020 – 20 Mart 2020 tarihileri arasında saat 17:00’a kadar istenilen belgeler ile birlikte ilgili belediyeye başvuru yapabileceklerdir. Başvurular şahsen veya taahhütlü posta yoluyla yapılabilecektir.

Başvuruları kabul edilen ve evrakları tam olan adaylar için 9 Nisan 2020 tarihinde saat 10:00’da başlayacak sözlü mülakat sınavı yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Hemşin Belediye Başkanlığı 2 Memur Alımı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın