CTE 2021 Sözleşmeli 202 Kamu Personeli Alımları Yapılacak

CTE 2021 Sözleşmeli 202 Kamu Personeli Alımları Yapılacak

Ceza Ve Tevkifevleri Genel müdürlüğünün yayınlamış olduğu ilana göre farklı farklı unvanlarda sözleşmeli 202 personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylar için detaylar haberimizde…

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkif evlerinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 farklı unvanda Toplamda 202 Kamu personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Başvur yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar 25 Erkek Öğretmen, 25 Kadın Öğretmen, 24 kadın Psikolog, 84 Erkek Psikolog, 14 Kadın Sosyal Çalışmacı, 34 Erkek sosyal çalışmacı, 5 erkek fizyoterapist, 2 Erkek veteriner ve 2 İnşaat İnşaat mühendisi olmak üzere toplamda 202 adet personel alımı gerçekleştirileceği bakanlıkça ilan edildi.

Nasıl Başvuru Yapabiliri?

İlana başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar Türkiye resmi sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra e-Devlet üzerinde başvuru tarih aralığında aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak yapacaklardır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması, Yapılacak olan Güvenlik soruşturması olumlu olması ve Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması şartları aranmaktadır.

Duyuru metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.