Vakıflar Genel Müdürlüğü 81 Kamu Personeli Alımları Yarın Son

Vakıflar Genel Müdürlüğü 81 Kamu Personeli Alımları Yarın Son

Kültür ve Turizm bakanlığı personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanında Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesine boş kontenjanalar personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylar için başvurular yarın son!

Kültür ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 farklı unvanda toplamda 81 Koruma Ve Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından 70 ve üzeri puan almış olan, Askerlik ile ilişiği Bulunmama, güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanması şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümünden mezun olma, 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olma, üresi dolmamış silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmama, Görevini yapmaya engel olabilecek sağlık problemi bulunmaması ile gece ve gündüz, iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmama şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli Ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 22 Mart 2021 tarihinde başlamış olup,  2 Nisan 2021 Tarihine kadar başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvurular Genel Müdürlüğümüzün internet sitesinde yayınlanacak "Başvuru Formu" doldurulmak suretiyle İnternet ortamında yapılacaktır.

Sadece internetten yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartları taşımayan başvurular ile şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.