Devlet Hastanesine KPSS Puanı İle Sağlık Personeli Alımı

Devlet Hastanesine KPSS Puanı İle Sağlık Personeli Alımı

Güncel sağlık personeli alımı ilanları içerisinde yayınlanan hastane işçi alımı bilgilerinde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi hastanesi birimlerinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı ve laborant alımı yapılacak.

Son dakika kamu sağlık personeli alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin kurum tarafından ibraz edilmiş şartları karşılıyor olması gerekiyor.


SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Namık Kemal üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 19.10.2021 olarak açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların hemen aşağıda yazılı bulunan kurum internet sitesi üstünden online olacak şekilde iş başvurusu yapmaları gerekmekte.

https://www.nku.edu.tr


HASTANE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu personel alımı için başvuranların Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve mezuniyet belgesi, KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı gibi belgelerini ilgili alanlara yükleyecektir.

Devlet hastanesi personel alımı için çalışmak isteyenlerin herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve İstenilen belgeler ilgili alanlara yüklendikten sonra "Belgelerimin doğruluğunu kabul ediyor ve onaylıyorum" seçeneğini işaretleyecektir.

 

devlet-hastane-isci-alim.jpg

 

Tekirdağ iş ilanları için görev almak isteyen adaylar sadece tek bir unvan için başvuru yapacaklardır ve Kamusal haklardan mahrum olunmaması ayrıca Birden fazla unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Tüm başvuru sahiplerinin başvuru formunu hatalı dolduran, eksik ya da hatalı belge ibraz edenlerin müracaatları kesinlikle kabul edilmeyecek ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Üniversite daimi personel alımı için başvuru gerçekleştirecek olanların tüm başvurular ilgili alanların KPSS puanları baz alınarak değerlendirilecek ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.