Devlet Su İşleri 1 Greyder Operatörü Alınacak

Devlet Su İşleri 1 Greyder Operatörü Alınacak

Devlet Su İşleri tarafından 1 Greyder Operatörü alımı duyuruldu

Devlet Su İşleri XIX Bölge Müdürlüğü’nce yapılan açıklamaya göre alınacak 1 personelin Greyder Operatörü olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan şartlar

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı, Greyder İş Makinası kullanma yetki belgesine (operatör belgesine) sahip Olmak, "G (Greyder)"  sınıfı sürücü belgesine veya bu belgeye eşdeğer belgeye sahip olmak, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel teşkil edecek bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Resmi Sağlık  Kurumlardan sağlık raporu alabilecek durumda olmak, Sağlık Bakanlığınddan onay almış, psikoteknik Merkezlerince düzenlenmiş, psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak ve Askerlikle ilişiği olmamak ( yapmış, muaf veya tecilli olmak) şartları aranmaktadır.

Adayların en az ilköğretim mezunu olması ve 18 – 40 yaş arasında olması (20 Ocak 2002 – 15 Ocak 1980) G sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Bu ilana yalnızca Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvurabilecektir. 

Aday alımları kura ile yapılacak olup kura tarihi 30 Ocak 2020 saat:10:00 – 11:00 arasında DSİ 19 Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda (Başvuru sayısı alınacak kişi sayısının 4 katını geçerse) yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 20 Ocak 2020 tarihidir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005355495’tir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.