Dicle Üniversitesi 30 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Dicle Üniversitesi 30 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alacak
Dicle Üniversitesi 30 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dicle Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 30 personelin Temizlik ve Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olmak, bazı suçlardan mahkûm olmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi (Engelli) için ayrıca aranan nitelikler

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve Engelli sağlık kurulu raporunda en az %40 engelli olduğunu belgelemek gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi için ayrıca aranan nitelikler

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve Temizlik yapmaya engel bir sağlık sorunu olmamak gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi İçin ayrıca aranan nitelikler

18 – 35 yaş arasında bulunmak, En az Lise mezunu olmak, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak, A2 sınıfı ehliyet sahibi olmak. (Dicle Üniversitesi 27 bin dekar alan üzerine kurulu bir yerleşkeye sahip olduğundan istihdam edilecek olan Güvenlik Görevlileri devriye görevlerini ifa ederken Üniversitenin T Cetveline kayıtlı bulunan motorsikletli araçları kullanacak Güvenlik Görevlisi ihtiyacı sebebiyle A2 ehliyet belgesi şartı konulmuştur.), 24 saat esasına göre vardiyalı, dönüşümlü ve dış ortamlarda çalışmasına herhangi bir engel bulunmamak şartları aranmaktadır.

Aday alımları kura ile yapılacak olup kura tarihi 31 Ocak 2020 saat: 09:00 – 12:00 arasında Dicle Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Ocak 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005356090, 00005356332 ve 00005356363’tür.

Dicle Üniversitesi 30 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın