Dışişleri Bakanlığı Başkonsolosluğa Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı Başkonsolosluğa Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığından kamu personeli alımı duyurusu yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Başkonsolosluk Bünyesinde çalışmak üzere iyi derecede Almanca Bilme şartı ile sekreter alımı gerçekleştirilecektir. İlana başvurularını gerçekleştirme

Dışişleri Bakanlığından kamu personeli alımı duyurusu yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Başkonsolosluk Bünyesinde çalışmak üzere iyi derecede Almanca Bilme şartı ile sekreter alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvurular An der Christuskirche 3, 30167 Hannover ”adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Başkonsolosluk sorumlu değildir.

Başvuru Tarihleri

Başvurular en geç 25 Mayıs 2021,Salıgünümesai bitimine kadar mesai saatleri içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Adaylara Aranan Başvuru Şartları

Çok iyi derecede Almanca ve Türkçe bilmek, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla mezun olmak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sınav tarihi itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, , Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak, Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek ve Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.