Dokuz Eylül Üniversitesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımları

Dokuz Eylül Üniversitesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımları

Dokuz Eylül Üniversitesi ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR) aracılığıyla 12 adet İşçi( Güvenlik Görevlisi) alımı gerçekleştirilecek.

Dokuz Eylül Üniversitesinin İŞKUR resmi sitesi üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere Silahsız nitelikte 12 Adet güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlarından mahkum olmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorununun olmama şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

En az lise veya dengi okul en çok ön lisans mezunu olmak, 18-35 yaş arasında olmak, Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (Silahsız) Kartına sahip olmak, Kadın adaylarda en az 1.65 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 1.75 cm boyunda olmak , iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana Başvuru yapacak adaylar İŞKUR resmi internet adresinden (iş arayan) linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR İl Müdürlüklerinden / Hizmet Merkezlerinden, Hizmet Notalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapıla bilinecektir.

Başvuru Tarihi İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup en geç başvurular

1 Mayıs 2021 tarihinde yapılacaktır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.