Düzce Üniversitesi 47 Sağlık Personeli Alıyor

Düzce Üniversitesi 47 Sağlık Personeli Alıyor

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada alınacak 47 personelin Hemşire, Ebe, Eczacı, Fizyoterapist, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Düzce Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 47 personelin 31 Hemşire, 3 Ebe, 1 Eczacı, 1 Fizyoterapist, 7 Sağlık Teknikeri ve 4 Diğer Sağlık Personeli olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak ve 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

1 adet dilekçe ( Kurum internet sitesinden alınacak), 2 adet fotoğraf, Özgeçmiş (CV), Diploma (noter tasdikli veya aslı görüldükten sonra kurumca onaylanmış sureti), 2018 KPSS Lise, Ön Lisans ve Lisans sonuç belgesi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair belge (erkek adaylar için) istenmektedir.

Başvuru şekli tarihi yeri

Adaylar; ilanın gazetede yayımlandığı tarihten (15 Mayıs 2020) itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) üniversitenin Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile müracaat edeceklerdir.

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri kurum internet adresinden ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.