Düzce Üniversitesi 5600 TL Maaşla Personel Alım İlanı

Düzce Üniversitesi 5600 TL Maaşla Personel Alım İlanı

Düzce Üniversitesi bugün Resmi Gazete’de yaptığı açıklamada alınacak personelin sözleşmeli kadroda Eczacı olarak üniversite hastanesi bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Düzce Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yapılan açıklamaya göre personelin sözleşmeli kadroda En az 5600 TL maaşla Eczacı olarak üniversite hastanesi görevlendirileceği belirtildi.

Üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesinde (giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2. maddenin (b) fıkrasına göre başvuru yapan ve başvurusu uygun görülen aşağıdaki listede adı geçen adaylar için sözlü sınav yapılacaktır.

Eczacı için aranan nitelikler

Yükseköğretim kurumlarının Eczacılık Fakültesi 4 yıllık lisans programından mezun olmak şartı aranmaktadır.

Sözleşmeli Eczacı pozisyonu için başvuru yapan adaylara; Mesleki bilgiler ve Genel kültür alanında sorular yöneltilecek olup sınav komisyonu aday hakkında değerlendirme yaparak sözlü sınav sonucunu belirleyecektir.

Sözlü sınav için gelecek adaylar, yanlarında TC kimlik numaralarını gösterir belgelerini (sürücü belgesi, pasaport) getirmek zorundadırlar.

Sözlü sınav 26 Haziran 2020 Cuma günü saat 10.00’da Üniversite Merkez Yerleşkesinde bulunan Mehmet Akif ERSOY Eğitim ve Kültür Merkezinde Listede belirtilen sıraya göre yapılacaktır.

Sözlü sınava Düzce dışından katılacaklara herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. 

Sözleşmeli Eczacı Pozisyonuna başvuru yapan ve başvurusu uygun görülen aday listesi kurum internet sitesinde duyurular adresinde ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.