Edirne Belediyesi KPSS 60 13 İtfaiye Eri Alımı

Edirne Belediyesi KPSS 60 13 İtfaiye Eri Alımı

Kamu kurumları ve kuruluşlarına personel alımları ve alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Edirne Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilanlara göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 İtfaiye eri alımı gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde…

Edirne Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilanlara göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 İtfaiye eri alımı gerçekleştirilecek. İlana göre başvuru yapacak adaylar KPSS 60 puan şartları ile alım yapılacaktır.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Tarihi

Başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen belgeler ile birlikte başvuru kılavuzunda yer alan adrese 26 Nisan 2021 tarihi saat 09.30 ve 30 Nisan 2021 tarihi mesai saatleri içerisinde başvurularını şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma,  Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Başvuru kılavuzunda yer alan tabloda aranan özel şartları taşıma ve hangi kadroya başvuru yapacağına dair dilekçe verme şartları ile 13 personel alımı yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Edirne Belediyesi resmi sitesi üzerinden alınmış olan başvuru formu, Nüfuz cüzdanı aslı veya fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi, Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, Askerlik Durum belgesi, sağlık raporu,

2 adet vesikalık fotoğraf, Sürücü belgesi aslı veya noter onaylı fotokopisi, belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.