Emniyet Genel Müdürlüğü 84 Personel Alımı Yapılacaktır

Emniyet Genel Müdürlüğü 84 Personel Alımı Yapılacaktır
Emniyet Genel Müdürlüğü 84 Personel Alımı Yapılacaktır
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

EGM tarafından 4 farklı meslek kolundan toplamda 84 personel alımı yapılacaktır. Kadrolar 10 Sosyolog, 60 psikolog, 9 aşçı ve 5 hizmetli olacak şekilde ayrılmıştır. Başvurularda 2018 KPSS P3 puanı baz alınacaktır. Her bir pozisyon için ayrı ayrı eğitim, mezuniyet, deneyim ve KPSS şartı aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar bulundukları yerdeki il emniyet müdürlüklerine şahsen başvuru yapacaktır. Adaylar EGM sisteminden başvuru formu alacak ve dolduracaktır. Bu formdaki bilgiler tüm işlemlere esas olacağından belgeler görevliler tarafından onaylatılacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınav yapılırsa adaylar bu belgeyi yanında getirmelidir. Pozisyonlara göre yapılacak olan sınavlar sözlü ya da uygulamalı olabilecektir. Belirleme yetkisi EGM’de. 

Başvuru Usulü

EGM tarafından her bir pozisyon için ayrı ayrı ilan yayınlanmıştır. İlk olarak psikolog ilanı yayınlanmış ve başvurular alınmıştır. Şimdi ise diğer pozisyonlar için başvurular devam etmektedir. Her bir unvan için başvuru süresi farklı olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak isteyen adaylar ilanları incelemelidir ve şartlara göre başvuru yapmalıdır. 

84 personel alımı 4 farklı pozisyon için öngörülmüştür. Alınan kişiler farklı illerde ve ihtiyaç baz alınarak istihdam edilecektir. Adaylar yaşadıkları şehirde yapılan alımlara başvuru yapabilirler.

Emniyet Genel Müdürlüğü 84 Personel Alımı Yapılacaktır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın