Erbakan Üniversitesi Sınavsız 87 Sağlıkçı Alıyor

Erbakan Üniversitesi Sınavsız 87 Sağlıkçı Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada alınacak 87 personelin Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli ve Laborant olarak Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 87 personelin 74 Hemşire, 2 Sağlık Teknikeri, 10 Diğer Sağlık Personeli ve 1 Laborant olarak Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibarı ile 18 yaşını doldurmuş olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve 2018 KPSS B grubu sınavına girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (27 Nisan 2020) itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) üniversite internet sitesinden Online olarak yapılacaktır.

Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi üniversite internet sitesinde yayımlanacaktır. 

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu (Elektronik ortamda doldurulacaktır), Diploma veya geçici mezuniyet belgesi, Çalışma belgesi, Kimlik belgesi ve 2018 KPSS B grubu sonuç belgesi istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihi 27 Nisan 2020 – 11 Mayıs 2020’dir.

Detaylar başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.