Erzurum Büyükşehir Belediyesi 2 Makam Şoförü Alıyor

Erzurum Büyükşehir Belediyesi 2 Makam Şoförü Alıyor

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 2 personelin Makam Şoförü olarak belediye bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 2 personelin Makam Şoförü olarak belediye bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (27 Mart 2002 ve sonrası), 2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, (Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkûm olmamak), Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti, veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmamak ve Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve En az 4 yıl makam şoförlüğü yapmış olmak ve bu durumunu kurumlardan yazı veya SGK hizmet dökümü ile belgelemek, Psikoteknik belgesine sahip olmak, İleri Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olmak (Tercih Sebebi), VIP Makam Şoförlüğü ve Profesyonel Sürüş Teknikleri belgesine sahip olmak (Tercih Sebebi), Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri belgesine sahip olmak (Tercih Sebebi), Protokol Karşılama Sertifikasına sahip olmak (Tercih Sebebi) ve İlk Yardım belgesine sahip olmak (Tercih Sebebi) ve Erzurum merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar evrakları elden Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına veya Posta yoluyla 30 Mart 2020 tarihi mesai bitimine kadar teslim edeceklerdir. 

Adaylar için kura 30 Mart 2020 09:00 - 17:00 saatleri arasında Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda yapılacaktır.
    
Adaylar için son başvuru tarihi 27 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005472082’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.