Sakarya Üniversitesi 8 İşçi Alımı Açıklandı

Sakarya Üniversitesi 8 İşçi Alımı Açıklandı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak olan 8 personelin üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni, Gaz ve Tesisat Tekniker ve Temizlik Görevlisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 8 personelin üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Elektrik Teknisyeni, 1 Gaz ve Tesisat Tekniker ve 6 Temizlik Görevlisi olarak görevlendirileceğini belirtti.. 

Adaylarda aranan genel nitelikler

2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkûm olmamak, Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak) ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Gaz ve Tesisat Teknikeri için aranan nitelikler

Meslek Yüksekokullarının Gaz ve Tesisat Teknolojisi veya Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi bölümlerinin herhangi birinden Ön Lisans mezunu olmak ve alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, 18 - 30 yaş arasında olmak (27 Mart 2002 – 23 Mart 1990), Serdivan ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Elektrik Teknisyeni için aranan nitelikler

Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik - Elektronik, Elektrik Tesisatları ve Pano Montürlüğü, Elektrikçilik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi ya da Elektrik Tesisatçılığı bölümlerinin herhangi birinden Ön Lisans mezunu olmak, 18 - 35 yaş arasında olmak (27 Mart 2002 – 23 Mart 1985), Serdivan ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul en fazla lisans mezunu olmak, 18 - 30 yaş arasında olmak (27 Mart 2002 – 23 Mart 1990), Serdivan, Kocaali ve Kaynarca ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Aday alımı için yapılacak kura 7 Nisan 2020 tarihinde 11:00 – 12:00 saatleri arasında Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde yapılacaktır.

Kura sonucunda belirlenecek adaylar için mülakat sınavı yeri ve zamanı Üniversitenin internet sitesinden duyurulacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 27 Mart 2020 tarihidir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005471771, 00005471811, 00005471867 ve 00005471872’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.