Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 4600 TL Maaş Memur Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 4600 TL Maaş Memur Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımları ilanları yayınlanmaya ve personel alımları gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere Veri kontrol işletmeni

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 4600 TL Maaş ile 1 adet Veri Giriş Kontrol İşletmeni alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için Başvurular başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine Özgeçmiş gönderilmesi ile yapılacaktır. E-mail dışında yapılacak olan başvurular kabubl edilmeyecektir.

Gönderilen özgeçmiş değerlendirildikten sonra en uygun bulunana kişiler görüşmeye davet edileceklerdir.

Başvuru Tarihleri

İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup en geç başvurular26 Nisan 2021 tarihine kadar gerçekleştirile bilecektir.

Adaylarda aranan şartlar

Başvuru yapmak isteyen adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Adli sicil Kaydı bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmama, En az ön lisans mezunu olma,  görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.