Gaziosmanpaşa Belediyesi KPSS Puanı İle 30 Zabıta Memuru Alacak

Gaziosmanpaşa Belediyesi KPSS Puanı İle 30 Zabıta Memuru Alacak

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak şartı ile boş kontenjanlara atama yoluyla Zabıta Memuru alınacaktır.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 farklı nitelikte 30 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak nitelikler 3 farklı nitelikte olacak ve her nitelik için KPSS en az 70 puan almış olma şartı aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Herhangi bir Ön lisans programlarından mezun olmak ve B sınıf sürücü belgesine sahip olma, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg’dan fazla fark olmama şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Adresi

Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi-Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı No:20 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL88 adresine istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaatlar yapılacak olup,

Başvurular 31 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak olup, en geç başvurular 4 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.