Eti Maden 32 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden 32 İşçi Alımı Yapacak

Eti maden işletmeleri en az lise mezunu 32 işçi alımı yapacaktır. İlanlar 30 Aralık’ta yayınlanacak.

30 Aralık’ta İlana Çıkılacak

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 32 sürekli işçi alınacaktır. Personel alımı için ilanlar 30 Aralık’ta İşkur üzerinden yayınlanacaktır. Bandırma Balıkesir’da istihdam edilmek üzere 16 ve Kırka- Seyitgazi- Eskişehir için 16 olacak şekilde toplam 32 personel alınacaktır. En az lise mezunu proses işçisi alınacaktır.

Eti maden işçi alımı için gerekli izinler alınmış ve ayrıntılar belli olmuştur. Bu ayrıntılara göre personel alımı gerçekleştirilecektir. Beklenen ilan İşkur üzerinden 30 Aralık tarihinde yayınlanacaktır. 

Proses işçiliği üretim sektöründe ihtiyaç duyulan bir alandır. Hava basınç sistemli makineler bu işçiler tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden belirli bir eğitim ve deneyim şartı aranmaktadır. Proses işçileri sanayi sektöründe aranan nitelikli elemanlardandır. Eti maden bor işletmeleri de temizlik ürünleri üretimi yapmaktadır. 

Başvuru Usulü

İlan henüz yayınlanmadığı için şu anda başvuru yapmak mümkün değildir. 30 Aralık tarihi itibariyle İşkur’daki açık iş ilanları arasında bu ilan da yerini alacaktır. İşkur’da kayıtlı işsiz olanlar başvuru yapabilir. Elektronik ortamdan ya da İşkur il ilçe müdürlüklerinden başvuru yapılabilir. Başvuru yapmak isteyenler ilanın yayınlanmasını takip etmelidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.