Evreşe Belediyesi 3 Memur Alımı Yapıyor

Evreşe Belediyesi 3 Memur Alımı Yapıyor
Evreşe Belediyesi 3 Memur Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çanakkale İli Evreşe Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin 1 VHKİ ve 2 Memur olarak belediye bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Adaylar için aranan genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartları taşımak, Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, yapmış olmak, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak), Görevini devamlı olarak yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak be B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

VHKİ (Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni) için aranan nitelikler

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme bölümünden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Memur için aranan nitelikler (1 Personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Memur için aranan nitelikler (1 Personel)

Meslek Yüksek Okullarının İşletme Yönetimi bölümünden mezun olmak ve KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu (Kurum internet sitesinden temin edilecektir), Nüfus cüzdan veya kimlik kartı fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya E devlet üzerinden alınacak barkodlu çıktısı, KPSS sonuç belgesi (Barkodlu), Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini yapmasına engel durumu olmadığına dair beyanı, 2 Adet biyometrik fotoğraf (Biri forma yapıştırılacak), MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünde dair transkript ve hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe istenmektedir.

Başvuru yeri, tarihi, şekli ve zamanı

Adaylar başvuruda istenen belgeler ile birlikte 27 Nisan 2020 tarihinden 1 Mayıs 2020 Cuma günü saat 17:00’a kadar müracaatlarını şahsen, Posta ile veya kurum internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir.

KPSS puan sıralamasına göre asıl kadronun 5 katı aday mülakata çağırılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi 11 Mayıs 2020 tarihinde kurum internet sitesinde yayımlanacaktır.

Mülakat 21 Mayıs 2020 tarihinde Evreşe Belediyesinde yapılacaktır.

Daha detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Evreşe Belediyesi 3 Memur Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın