İstanbul Üniversitesi 58 Hemşire Alacak

İstanbul Üniversitesi 58 Hemşire Alacak

İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 58 personelin Hemşire olarak üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

İstanbul Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 58 personelin Sözleşmeli Hemşire olarak üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve 2018 KPSSP3 puan türünden en az 50 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (26 Mart 2020) itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) üniversite internet sitesinden online olarak yapılacaktır.

Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde üniversite internet sitesinde yayımlanacaktır. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağrılacaktır.

Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin üniversite internet adresinde duyurulacaktır.

Adaylara ayrıca yazılı ya da sözlü bir tebligat yapılmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.